Gareh Bale

Dziękuję Wam za wszystkie wyświetlenia! Choć Kuba Wawrzyniak był komentowany zaledwie 3 razy to sam post czytało blisko 300 osób! Dzięki śliczne :)

W związku z tym postanowiłem wrzucić autograf, który jako jedyny może zagrozić podpisowi Ronaldo. Dziś na blogu Gareth Bale.Dynamiczny skrzydłowy przeniósł się na Santiago Benrnabeu z Tottenham Hotspur. Dziś jest jednym z najważniejszych ogniw Realu Madryt. Wraz z Cristino Ronaldo i Karimem Benzmą tworzą piekielnie skutecznie trio ''BBC''.

O Garecie Bale'u mógłbym pisać coś więcej, ale niestety muszę zająć się istotną sprawą. Po 3 latach kolekcjonowania, zostałem oszukany. Tomek Iwanicki to człowiek, który oszukał mnie po raz pierwszy.
Dogadałem się z nim wydawałoby się elegancko. Miał mi zebrać autografy 4 reprezentantów Holandii, wysłałem mu zdjęcia i kopertę zwrotną. Tomek oczywiście wcześniej się zgodził.
Niestety od tamtego czasu minął już ponad miesiąc. Iwanicki pisał, że wyślę nie długo...

Zwróciłem mu uwagę, że list nie przychodzi. Stwierdził, że to normalnie i każdy mi powie, że z nim wymiany trwają po 2-3 miesiące. No przepraszam, ale szanujmy się nawzajem. Skoro ja jestem w stanie wysłać dnia na który się umawiam, to dlaczego on nie ?

Zwróciłem mu uwagę i na to, stwierdził, że nie ma czasu go wysłać, bo pracuję. Sam też pracuję i studiuję, a mimo to jestem w stanie wysłać list na wymianę ;)

Jasno wyraziłem się Iwanickiemu, że chcę otrzymać list do końca czerwca. Zwlekałem, z opisaniem zaistniałej sytuacji, bo pytał o adres. Jednak nadal nic nie przychodzi, a Tomek nie odpisuje na wiadomości. W związku z tym powtarzam jasno: Tomek Iwanicki oszukał mnie.


Nadmienię na koniec, że Tomek rzucał też chamskimi odzywkami typu ''idź na policję''.Przez najbliższy czas nie będzie notek, więc mam nadzieję, że Gareth Bale Wam to wynagrodzi. Podpis zdobyty listownie przez czeskiego kolekcjonera, z którym się wymieniłem. Potwierdziłem też adres i posiadam na wymianę.
Obok Bale'a widnieje podpis Marka Suchego z FC Basel. Ten podpis został zdobyty osobiście przez tego samego kolekcjonera.

Udanych wakacji :)

Komentarze

Prześlij komentarz